Tenis stołowy

Tenis stołowy - na czym polega?

 

Znany powszechnie jako ping-pong jest grą, w której uczestniczą 2 (singiel) lub 4 osoby (debel), polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Trening wyczynowy polega na doskonaleniu techniki uderzeń, sposobu poruszania się przy stole, szybkości zagrań oraz taktyki gry. Ma on na celu przygotowanie zawodnika do turniejów indywidualnych i do gier ligowych. Ponadto pomaga w wykształceniu właściwych nawyków sportowych u młodzieży pragnącej odnieść sukces w tej dziedzinie sportu.

Znany jako ping-pong to gra, w której uczestniczą 2 (gra pojedyncza – singiel) lub 4 osoby (gra podwójna – debel), polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Trening wyczynowy polega na doskonaleniu techniki uderzeń, sposobu poruszania się przy stole szybkości zagrań i taktyki gry. Trening taki ma na celu przygotowanie zawodnika do turniejów indywidualnych oraz gier ligowych. Poza tym pomaga w wykształceniu właściwych nawyków sportowych u młodzieży chcącej odnieść sukces w tenisie stołowym. Zawodnikom chcącym doskonalić swoje umiejętności proponuję profesjonalny trening z wykorzystaniem od 80-100 piłek jak i trenażera do nauki top-spina. Zwiększa to intensywność treningu jak i jego atrakcyjność. Polecam również kontrolne gry treningowe z jednoczesną nauką nowoczesnego serwisu.

Partnerzy
Umów się na trening

Wybierz stronę