Porady dietetyczne

Porady dietetyczne - odpowiednia dieta

 

W dzisiejszym świecie istnieje tyle pokus, że bardzo trudno jest osiągnąć, a jeszcze ciężej zachować szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Często, w krótkim czasie chcemy pozbyć się kilku lub kilkunastu kilogramów stosując „dietę cud”. Głodząc się szybko chudniemy, jednak wracając do nieprawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych uzyskujemy efekt jo – jo.

Wychodząc naprzeciw niezdrowym praktykom odchudzania się, proponujemy Państwu jadłospisy przygotowane przez wykwalifikowanych dietetyków.

Odpowiednia dieta powinna być połączona z zalecaną dawką wysiłku fizycznego, by nie tylko uzyskać smukłą sylwetkę, ale również przeciwdziałać konsekwencjom siedzącego trybu życia (słabej kondycji, otyłości, chorobom układu krążenia).

Porady dietetyczne zawierają zestawy, które składają się z pakietów przeznaczonych dla osób chcących w sposób racjonalny obniżyć swoją wagę, dla osób z różnymi chorobami, dla których odpowiednie odżywianie jest konieczne do utrzymania zdrowia oraz osób, które mają problemy z nabraniem odpowiedniej masy ciała.

Partnerzy
Umów się na trening

Wybierz stronę